خانه|درباره ما| شرکت های همکار

همکاران کانون انفورماتیک

 • Barco

  پروجکشن دیزاین شرکتی نروژی است که یکی از برترین تولید کننده ها در زمینه پروژکتور های صنعتی در دنیا به شمار می رود . شرکت کانون انفورماتیک نماینده انحصاری این کمپانی در ایران است. لازم به ذکر است که در اواخر سال 2012 میلادی، شرکت بارکو کلیه سهام این شرکت را خریداری نمود.
  توضیحات بیشتر
 • Hyundai IT

  هیوندای IT شرکتی متخصص در تولید انواع نمایشگرهای حرفه ای و صنعتی و دیگر تجهیزات مرتبط با Digital Signage است. رشد چشمگیر این شرکت در بیست سال گذشته را باید مرهون فروش و همکاران جهانی آن در بازار اروپا، آمریکا و ژاپن دانست. شرکت کانون انفورماتیک مفتخر است که نمایندگی انحصاری این شرکت را در ایران به عهده دارد.
  توضیحات بیشتر
 • Macom

  macom شرکتی آلمانی است که در ارائه راه حل های سیستم های چندرسانه ای و صوتی و تصویری در سراسر اروپا پیشرو می باشد. شرکت کانون انفورماتیک نماینده انحصاری این کمپانی در ایران است.
  توضیحات بیشتر
 • ICT

  شرکت ICT یکی از پیشگامان طراحی سامانه های ارتباطات دیجیتال در کشور آلمان محسوب می گردد. به گونه ای که سیستمهای اطلاع رسانی و ارتباطات دیجیتالی بسیاری از اماکن مهم و پر تردد در کشور آلمان از قبیل موزه ها، سالنهای بورس، بانکها و ... را طراحی و پیاده سازی نموده است. شرکت کانون انفورماتیک و شرکت ICT در سال 2011 تفاهم نامه همکاری جهت اجرای پروژه های مربوط به این رشته در خاورمیانه را امضاء نمودند.و بر اساس تفاهمنامه های امضا شده بین دو شرکت، ICT متعهد به انتقال دانش طراحی و بهره برداری از سامانه های دیجیتالی به کانون انفورماتیک از طریق آموزش نیروهای متخصص کانون در ایران و آلمان شده است تا از این طریق شرکت کانون انفورماتیک به عنوان شریک راهبردی ICT در منطقه خاورمیانه، در زمینه تامین نیروی متخصص برای اجرای پروژه های در دست اجرای این شرکت در منطقه به صورت صادرات خدمات فنی و مهندسی عمل نماید.
  توضیحات بیشتر
 • COMM-TEC

  کامتک شرکتی آلمانی است که علاوه بر توزیع تجهیزات ارتباطی مدرن که اکثراً از برندهای شناخته شده این رشته هستند، برخی از این تجهیزات را طراحی و تولید می نماید.
  توضیحات بیشتر
 • Mad Hat

  شرکت آلمانی که در زمینه طراحی و اجرای سیستم های هولوگرافیک همچنین طراحی و تولید محتوای مربوط به این سیستم، طراحی و اجرای نمایشگاههای تعاملی و تقابلی رسانه ها فعالیت می کند
  توضیحات بیشتر
 • Atelier brukner

  شرکت آلمانی که در زمینه معماری بر اساس سناریو از پیش تعریف شده فعالیت می کند و بر همین اساس طراحی موزه هایی چون BMW و Porch را عهده دار بوده است. در سال 2011 تفاهم همکاری جهت معماری پروژه هایی مطابق با سینوگرافی بین شرکت کانون انفورماتیک و آتلیه بروکنر امضا شد.
  توضیحات بیشتر
 • Junglednerves

  رسانه و فضای معماری دو جزء متقابلی هستند که در عین حال در تعامل با یکدیگر نیز قرار دارند و از این رو طراحی و تولید راه حل های ارتباطی بین این دو حائز اهمیت است. با این دیدگاه شرکت جانگل نروز به عنوان ترکیبی از یک آژانس خلاق معماری و همچنین تولید محتوی رسانه ایی این دو مهم را به انجام می رساند. در سال 2012 تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و شرکت کانون انفورماتیک امضا شد.
  توضیحات بیشتر
 • Knaufkassel

  شرکت طراحی و مجری موزه ها ،آمفی تأترها ، هتل ها ، رستوران ها ، نمایشگاهها و فروشگاههای بزرگ جهانی با توجه به نام تجاری ، مفاهیم فضا و ترکیب همه جنبه های معماری ، طراحی و بازاریابی است.
  توضیحات بیشتر
 • فروشگاه فرهنگی هنری باسمه

  فروشگاه فرهنگی هنری باسمه
  توضیحات بیشتر
 • موسسه فرهنگی هنری رهنما

  موسسه فرهنگی هنری رهنما یکی از معروفترین و پُرسابقه ترین شرکتهای تبلیغاتی به شمار می رود .این موسسه درحیطه ی ارائه ی خدمات چاپ در شاخه های هنری و تجاری شناخته شده است. همچنین این موسسه سوابق درخشانی نیز در ارائه ی خدمات نمایشگاهی از جمله غرفه سازی دارد.با توجه به ریشه های مشترک شرکت کانون انفورماتیک و موسسه فرهنگی هنری رهنما از بدو تاسیس؛ همکاری تنگاتنگی بین این دو مجموعه وجود دارد که منجر به هم افزایی جادویی هنر و فناوری شده است.
  توضیحات بیشتر